MEXCO GPX9012522 GPX90 Concrete Diamond Blade 125 x 22mm
MPN
GPX9012522
Brand
MEXCO
EAN-13
Order Code
Country of Origin
China
View Full Product Range (12)
Qty Unit Price (Ex VAT)
Price per unit {{ this._page.IncVat ? 'Inc' : 'Ex' }} VAT
5 in stock, despatched in 4 working days
Segment Height: 10mm (12mm on 300mm + diameter)
Type Diamond Cutting Discs
Diameter 125mm
Bore Size 22mm