HellermannTyton 111-15619 T150M-N66-NA-Q1 Transparent 8.9mm x 530mm (Pack 25)
Image Representative of Range
Country of Origin
USA
View Full Product Range (31)
Qty Was Unit Price (Ex VAT)
Price per unit {{ this._page.IncVat ? 'Inc' : 'Ex' }} VAT
17 in stock, despatched in 4 working days
  • Bundle diameter: 150mm
  • Halogen-free: Yes
  • Material: PA66
  • Minimum holding force: 780 N
  • Colour: natural
  • Dimensions: 530(L) x 8.9(W)mm
  • Supplied packs of 25
  • Type: T150L
  • Manufacturer's part: Hellemann Tyton 111-15619
Colour Natural
Type Serrated
Bundle diameter 150mm
Dimensions 530(L) x 8.9(W)mm
Minimum holding force 780 N
Size 530 x 8.9mm