ForgeFix TFCC19PR TechFast Cover Cap Poppy Red 19mm (Pack 100)
MPN
TFCC19PR
5 in stock, despatched in 4 working days
ForgeFix TechFast Cover Caps are specifically designed for use with TechFast Screws with an 8mm Hex head, 16mm or 19mm washers.
These ForgeFix TechFast Cover Caps are suitable for self-drill screws with 19mm washers and an 8mm hex head. They come in the following:
Colour: Poppy Red
Size: 19mm