ForgeFix 250NLOH75B Oval Lost Head Nail Bright Finish 75mm Bag Weight 250g
MPN
250NLOH75B
    30mm 40mm 50mm 75mm
5 in stock, despatched in 4 working days
APPLICATION:
Oval Lost Head Nail Bright Finish 75mm Bag Weight 250g
Type Nails
Length 75mm