ForgeFix 250NLOH50B Oval Lost Head Nail Bright Finish 50mm Bag Weight 250g
MPN
250NLOH50B
    30mm 40mm 50mm 75mm
50 in stock, despatched in 2 working days
APPLICATION:
Oval Lost Head Nail Bright Finish 50mm Bag Weight 250g
Type Nails
Length 50mm