ForgeFix 250NLOH40B Oval Lost Head Nail Bright Finish 40mm Bag Weight 250g
MPN
250NLOH40B
    30mm 40mm 50mm 75mm
15 in stock, despatched in 4 working days
APPLICATION:
Oval Lost Head Nail Bright Finish 40mm Bag Weight 250g
Type Nails
Length 40mm