ForgeFix 250NLOH30B Oval Lost Head Nail Bright Finish 30mm Bag Weight 250g
MPN
250NLOH30B
Brand
ForgeFix
EAN-13
Order Code
Country of Origin
China
  • Quickly find another product in this range by Length:
    30mm 40mm 50mm 75mm
View Full Product Range (4)
Qty Unit Price (Ex VAT)
Price per unit {{ this._page.IncVat ? 'Inc' : 'Ex' }} VAT
20 in stock, despatched in 2 working days
APPLICATION:
Oval Lost Head Nail Bright Finish 30mm Bag Weight 250g
Type Nails
Length 30mm