Faithfull RVDF0012 Handled Flat Wood Rasp 300mm (12in)
MPN
RVDF0012
Brand
Faithfull
EAN-13
Order Code
Country of Origin
China
  • Quickly find another product in this range by Length:
    200mm 300mm
View Full Product Range (2)
Qty Unit Price (Ex VAT)
Price per unit {{ this._page.IncVat ? 'Inc' : 'Ex' }} VAT
5 in stock, despatched in 2 working days
The FAIFIWR12 Handled Flat Wood Rasp comes in the following:
Type: Wood Rasp
Shape: Flat
Blade Length: 300mm (12 inch)
Blade Width: 27mm
Type Rasp
CutType Rasp
Length 300mm