Faithfull FAISGTP13SS Plasterer's Finishing Trowel S/Steel Soft Grip Handle
MPN
FAISGTP13SS
Brand
Faithfull
EAN-13
Order Code
Country of Origin
China
View Full Product Range (2)
Qty Unit Price (Ex VAT)
Price per unit {{ this._page.IncVat ? 'Inc' : 'Ex' }} VAT
15 in stock, despatched in 2 working days
Plasterer's Finishing Trowel Stainless Steel Soft Grip Handle 13in x 5 in
Type Plastering trowel
Handle Soft-Grip
Size 280 x 120mm (11 x 4.3/4in)