Faithfull FAISDS8260 SDS Plus Drill Bit 8mm OL: 260mm WL: 200mm
MPN
FAISDS8260
20 in stock, despatched in 2 working days
Heavy-Duty Tungsten Carbide tip.
Diameter: 8mm
Working Length: 200mm
Overall Length: 260mm
Type Drill bit
Diameter 8mm
Length 200mm
Overall Length 160mm
Working Length 100mm