Faithfull FAISDS7110 SDS Plus Drill Bit 7mm OL: 110mm WL: 50mm
MPN
FAISDS7110
20 in stock, despatched in 2 working days
Diameter: 7mm
Working Length: 50mm
Overall Length: 110mm
Type Drill bit
Diameter 4mm
Length 110mm
Overall Length 160mm
Working Length 100mm