Faithfull FAISDS6110 SDS Plus Drill Bit 6mm OL: 110mm WL: 50mm
MPN
FAISDS6110
Available to back orderPlease contact us for lead time
Diameter: 6mm
Working Length: 50mm
Overall Length: 110mm
Type Drill bit
Diameter 4mm
Length 110mm
Overall Length 160mm
Working Length 100mm