Faithfull FAISDS4160 SDS Plus Drill Bit 4mm OL: 160mm WL: 100mm
MPN
FAISDS4160
Brand
Faithfull
EAN-13
Order Code
Country of Origin
China
View Full Product Range (53)
Qty Unit Price (Ex VAT)
Price per unit {{ this._page.IncVat ? 'Inc' : 'Ex' }} VAT
100 in stock, despatched in 2 working days
The Faithfull FAISDS4160 SDS Drill has the following dimensions:
Diameter: 4mm
Working Length: 100mm
Overall length: 160mm
Type Drill bit
Diameter 4mm
Length 100mm
Overall Length 160mm
Working Length 100mm