Faithfull FAISDS18210 SDS Plus Drill 18mm OL: 210mm WL: 150mm
MPN
FAISDS18210
5 in stock, despatched in 2 working days
Diameter: 18mm
Working Length: 150mm
Overall Length: 210mm
Type Drill bit
Diameter 18mm
Length 150mm
Overall Length 160mm
Working Length 100mm