Faithfull FAISDS16610 SDS Plus Drill 16mm OL: 610mm WL: 550mm
MPN
FAISDS16610
4 in stock, despatched in 2 working days
Diameter: 16mm
Working Length: 550mm
Overall Length: 610mm
Type Drill bit
Diameter 4mm
Length 550mm
Overall Length 160mm
Working Length 100mm