Faithfull FAISDS14460 SDS Plus Drill Bit 14mm OL: 460mm WL: 390mm
MPN
FAISDS14460
5 in stock, despatched in 2 working days
Type Drill bit
Diameter 4mm
Overall Length 160mm
Working Length 100mm