Faithfull FAISDS12260 SDS Plus Drill Bit 12mm OL: 260mm WL: 200mm
MPN
FAISDS12260
20 in stock, despatched in 2 working days
Diameter: 12mm
Working Length: 200mm
Overall Length: 260mm
Type Drill bit
Diameter 4mm
Length 200mm
Overall Length 160mm
Working Length 100mm