Faithfull FAISDS10260 SDS Plus Drill Bit 10mm OL: 260mm WL: 200mm
MPN
FAISDS10260
20 in stock, despatched in 2 working days
Diameter: 10mm
Working Length: 200mm
Overall Length: 260mm
Type Drill bit
Diameter 4mm
Length 200mm
Overall Length 160mm
Working Length 100mm