Faithfull FAIPP600PRO Pro HSS Jobber Drill Bits Pack(2) 6.00mm OL:92mm WL:55mm
MPN
FAIPP600PRO
2 in stock, despatched same dayBack-order availability date - 16/05/2026
The FAIPP600PRO Professional Jobber Drill Bits have the following specifications:
Diameter: 6.0mm.
Pack quantity: 2.
Type Drill bit
Diameter 1.0mm
Length 34mm
Qty 3
Working 12mm