Faithfull FAIPP250PRO Pro HSS Jobber Drill Bits Pack(2) 2.50mm OL:55mm WL:27mm
MPN
FAIPP250PRO
20 in stock, despatched in 2 working days
The FAIPP250PRO Professional Jobber Drill Bits have the following specifications:
Diameter: 2.5mm.
Pack quantity: 2.
Type Drill bit
Diameter 1.0mm
Length 34mm
Qty 3
Working 12mm