Faithfull FAIHK60M Hexagon Key 6mm
MPN
FAIHK60M
50 in stock, despatched in 2 working days
Faithfull Professional quality key made from fully hardened chrome vanadium steel.
All keys from 4mm/ 5/32in have chamfered edges to prevent damage to blade and fittings.
All keys 3mm/1/8in and above are marked with their size.
Size. 6.0mm.
Type Hex Key
Size 0.7mm