Faithfull FAIHH36FSC FSC Hickory Sledge Hammer Handle 915mm (36in)
MPN
FAIHH36FSC
20 in stock, despatched in 2 working days
Head Material Steel
Eye Size 27.5 x 16mm
Length 610mm (24in)