Faithfull FAIHH30FSC FSC Hickory Sledge Hammer Handle 765mm (30in)
MPN
FAIHH30FSC
20 in stock, despatched in 2 working days
Head Material Steel
Eye Size 27.5 x 16mm
Length 610mm (24in)