Faithfull FAIHH24FSC FSC Hickory Sledge Hammer Handle 610mm (24in)
MPN
FAIHH24FSC
Brand
Faithfull
EAN-13
Order Code
Country of Origin
India
View Full Product Range (3)
Qty Unit Price (Ex VAT)
Price per unit {{ this._page.IncVat ? 'Inc' : 'Ex' }} VAT
5 in stock, despatched in 2 working days
SAFETY TIP
Type Handles
Weight Not Applicable
Handle Material Hickory
Head Material Steel
Eye Size 27.5 x 16mm
Length 610mm (24in)