Faithfull FAIGWPB127 Grinding Wheel Bore Reducing Bush Set, 4 Piece
MPN
FAIGWPB127
Brand
Faithfull
EAN-13
Order Code
Country of Origin
China
Qty Unit Price (Ex VAT)
Price per unit {{ this._page.IncVat ? 'Inc' : 'Ex' }} VAT
15 in stock, despatched in 2 working days
Reduces a 31.75mm bore to fit the following shaft sizes: 25.4mm, 19.05mm, 15.88mm and 12.7mm
Type Wheel
Sizes 25.4, 19.05, 15.88, 12.7mm