Faithfull FAICA19S Combination Wood Auger Bit Short Series 19 x 120mm
MPN
FAICA19S
    13mm 16mm 19mm 25mm
Overall Length: 120mm.
Type Auger
Diameter 19mm
Overall Length 120mm