EdgePoint EDGDBGP10300 GP10300 General-Purpose Diamond Blade 300mm
MPN
EDGDBGP10300
20 in stock, despatched in 2 working days
The EdgePoint GP10300 General-Purpose Diamond Blade has the following specification:
Diameter: 300mm
Bore: 20mm
Segment Height: 10mm
Segment Width: 2.8mm