EdgePoint EDGDBGP10115 GP10115 General-Purpose Diamond Blade 115mm
MPN
EDGDBGP10115
Brand
EdgePoint
EAN-13
Order Code
Country of Origin
China
  • RoHS Compliant
  • Free UK shipping available
  • Not for sale to persons under age of 18 18+
View Full Product Range (5)
Qty Unit Price (Ex VAT)
Price per unit {{ this._page.IncVat ? 'Inc' : 'Ex' }} VAT
100 in stock, despatched in 4 working days
The EdgePoint GP10115 General-Purpose Diamond Blade has the following specification:
Diameter: 115mm
Bore: 22.23mm
Segment Height: 10mm
Segment Width: 2.3mm