Core Plus CORDBAB350E AB350E Elite Abrasive & Asphalt Diamond Blade 350mm
MPN
CORDBAB350E
Available to back orderPlease contact us for lead time
The CorePlus AB350E Elite Abrasive & Asphalt Diamond Blade has the following specification:
Diameter: 350mm
Bore: 25.4mm
Segment Height: 10mm
Segment Width: 3.0mm