CellPack 348812 SMH4/1.5-6/V Heatshrink Sleeve 1pc Universal PVC/PE Use
MPN
348812
Brand
CellPack
EAN-13
Order Code
Country of Origin
Germany
View Full Product Range (2)
Qty Unit Price (Ex VAT)
Price per unit {{ this._page.IncVat ? 'Inc' : 'Ex' }} VAT
Available to back orderBack order, lead time 5 weeks
Type Heat Shrink Sleeve
Length 250mm
Colour Black
max. cross section 6mm²
Min. cross section 1.5mm²