BOPLA 97453100.HMT1 Filotec F 524-100 flanged box anodised Aluminium
MPN
97453100.HMT1
Brand
BOPLA
EAN-13
Order Code
Country of Origin
Hungary
View Full Product Range (10)
Qty Unit Price (Ex VAT)
Price per unit {{ this._page.IncVat ? 'Inc' : 'Ex' }} VAT
3 in stock, despatched in 4 working days
Type Flanged box with cooling fins
Enclosure Length 55.3mm
Enclosure Width 24.4mm
Enclosure Height 100mm
Colour Aluminium (anodised)
Protection Rating IP40
Dim (L x W x H) 55.3 x 24.4 x 100 mm