BOPLA 97418160.HMT1 Filotec flanged box with fins anodised Aluminium
MPN
97418160.HMT1
36 in stock, despatched in 4 working days
Type Flanged box with cooling fins
Enclosure Length 105mm
Enclosure Width 48mm
Enclosure Height 160mm
Colour Aluminium (anodised)
Protection Rating IP40
Dim (L x W x H) 105 x 48 x 160 mm