BOPLA 92850200.MT6 Alu-Topline desk Casing 200x181x53 mm alum.
MPN
92850200.MT6
19 in stock, despatched in 4 working days
The BOPLA ALU-TOPLINE ATPH 1850-200 is an aluminium and acrylonitrile butadiene styrene desk casing. It measures 200 x 181 x 53 mm and is finished in graphite grey (RAL 7024). This casing is typically used for housing electronic components, offering durability and a sleek design for various applications.
Type Desk casing
Enclosure Length 200mm
Enclosure Height 53mm
Enclosure Width 181mm
Dimensions (L x W x H) 200 x 181 x 53 mm