BOPLA 84516200.HMT1 Alubos heat sink enclosure Aluminium black IP65
MPN
84516200.HMT1
Brand
BOPLA
EAN-13
Order Code
Country of Origin
Hungary
Qty Unit Price (Ex VAT)
Price per unit {{ this._page.IncVat ? 'Inc' : 'Ex' }} VAT
Available to back orderBack order, lead time 14 days
Type Heat sink enclosure
Enclosure Length 169mm
Enclosure Width 200mm
Enclosure Height 52mm
Colour Black (RAL 9005)
Protection Rating IP65
Dim (L x W x H) 169 x 200 x 52 mm