BOPLA 84166100.HMT1 Alubos treaded Casing Aluminium black IP65 1pc
MPN
84166100.HMT1
Country of Origin
Hungary
11 in stock, despatched in 4 working days
Type Treaded casing
Enclosure Length 169mm
Enclosure Width 100mm
Enclosure Height 52mm
Colour Black (RAL 9005)
Protection Rating IP65
Dim (L x W x H) 169 x 100 x 52 mm