Stäubli 662014-15026 SLK-4N-F25 150 cm violet test lead flexible 4 mm plugs
MPN
Brand
Staubli
EAN-13
Order Code
Country of Origin
Germany
  • Free UK shipping available
Qty Unit Price (Ex VAT)
Price per unit {{ this._page.IncVat ? 'Inc' : 'Ex' }} VAT
Available to back orderBack order, lead time 10 weeks
Highly flexible test lead, both ends fitted with stackable Ø 4 mm lamella plugs with rigid electrical insulation.
Cable Length 1.5m
Nominal Current 32A
Type Test lead
Colour Violet
Contact Material CuZn
Cross Section 2.5mm²
Misc Attribute SLK-4N-F25
Nominal Voltage 600V