SKS Hirschmann 934066102 MLN200/25BL Test Lead 4mm Blue 2m Shatterproof
Image Representative of Range
Country of Origin
Germany
View Full Product Range (43)
Qty Unit Price (Ex VAT)
Price per unit {{ this._page.IncVat ? 'Inc' : 'Ex' }} VAT
42 in stock, despatched in 4 working days
Cable Length 2m
Nominal Current 32A
Type Test lead
Colour Blue
Contact Material Ni
Cross Section 2.5mm²
Diameter/connectortype 4 mm system
Height 15mm
Material PVC
Misc Attribute MLN 200/2,5 BL
Plug Features Nestable
Reading Category CAT I
Temperature Range -15 °C to +70°C
Type A Banana jack 4mm
Type B Banana jack 4mm
Width 7.5mm