Schneider Electric NSYCRN86300 Steel Enclosure (800x600x300)
Image Representative of Range
MPN
NSYCRN86300
Material Metal
Enclosure Length 300mm
Enclosure Width 600mm
Enclosure Height 800mm
Degree of protection (NEMA) Other
Depth 300mm
Freestanding false
Height 800mm
Transparent cover false
Width 600mm