Schneider Electric NSYCRN86250 Steel Enclosure (800x600x250)
Image Representative of Range
MPN
NSYCRN86250
Material Metal
Enclosure Length 250mm
Enclosure Width 600mm
Enclosure Height 800mm
Degree of protection (NEMA) Other
Depth 250mm
Freestanding false
Height 800mm
Transparent cover false
Width 600mm