Schneider Electric NSYCRN65150 Steel Enclosure (600x500x150)
Image Representative of Range
MPN
NSYCRN65150
View Full Product Range (33)
Qty Unit Price (Ex VAT)
Material Metal
Enclosure Length 150mm
Enclosure Width 500mm
Enclosure Height 600mm