Rawlplug R-S1-SM05065/20 Interset Cavity Fixings & Screws M5 x 65 Trade Pack 20
MPN
R-S1-SM05065/20
View Full Product Range (12)
Qty Unit Price (Ex VAT)
Price per unit {{ this._page.IncVat ? 'Inc' : 'Ex' }} VAT
5 in stock, despatched in 2 working days
A special setting tool (RAWAT88) is available for fast repetitive fixing.
Size. M5 x 65mm.
Trade Pack of 20.
Drill Size. 10mm.
Fixing Thickness 20mm