MEXCO UHXCEL23022 UHXCEL Ultra Hard Materials Diamond Blade 230 x 22mm
MPN
UHXCEL23022
5 in stock, despatched in 4 working days
Advisory: Maximum Recommended Cutting Depth: 20mm.
Type Diamond Cutting Discs
Diameter 230mm
Bore Size 22mm