MEXCO UHXCEL20025 UHXCEL Ultra Hard Materials Diamond Blade 200 x 25.4mm
MPN
UHXCEL20025
2 in stock, despatched in 4 working days
Advisory: Maximum Recommended Cutting Depth: 20mm.
Type Diamond Cutting Discs
Diameter 200mm
Bore Size 25.4mm