MEXCO UHXCEL12522 UHXCEL Ultra Hard Materials Diamond Blade 125 x 22mm
MPN
UHXCEL12522
15 in stock, despatched in 4 working days
Advisory: Maximum Recommended Cutting Depth: 20mm.
Type Diamond Cutting Discs
Diameter 125mm
Bore Size 22mm