MEXCO UHXCEL11522 UHXCEL Ultra Hard Materials Diamond Blade 115 x 22mm
MPN
UHXCEL11522
Brand
MEXCO
EAN-13
Order Code
Country of Origin
China
View Full Product Range (12)
Qty Unit Price (Ex VAT)
Price per unit {{ this._page.IncVat ? 'Inc' : 'Ex' }} VAT
20 in stock, despatched in 4 working days
Advisory: Maximum Recommended Cutting Depth: 20mm.
Type Diamond Cutting Discs
Diameter 115mm
Bore Size 22mm