Masach TECH MS638-10S Shielded enclosure EMI/RFI protection silver
MPN
MS638-10S
Brand
Masach TECH
EAN-13
Order Code
Country of Origin
Israel
View Full Product Range (11)
Qty Unit Price (Ex VAT)
Price per unit {{ this._page.IncVat ? 'Inc' : 'Ex' }} VAT
Order in multiples of 1
98 in stock, despatched in 4 working days
Type Shielded enclosure
Enclosure Length 63.80mm
Enclosure Width 36.30mm
Enclosure Height 11.00mm
Colour Silver
Protection Rating None
Content 1
Dimensions (L x W x H) 63.80 x 36.30 x 11.00 mm