Masach TECH MS595-10S Shielded enclosure EMI RFI shielding 1 pc
MPN
MS595-10S
Order in multiples of 1
98 in stock, despatched in 4 working days
Type Shielded enclosure
Enclosure Length 59.50mm
Enclosure Width 50.40mm
Enclosure Height 3.20mm
Content 1
Dimensions (L x W x H) 59.50 x 50.40 x 3.20 mm