Masach TECH MS585-10S Shielded enclosure EMI/RFI protection
MPN
MS585-10S
Order in multiples of 1
98 in stock, despatched in 4 working days
Type Shielded enclosure
Enclosure Length 58.50mm
Enclosure Width 49.70mm
Enclosure Height 4.70mm
Content 1
Dimensions (L x W x H) 58.50 x 49.70 x 4.70 mm