Masach TECH MS544-10S Shielded enclosure EMI/RFI-Absorption 1 pc Silver
MPN
MS544-10S
Brand
Masach TECH
EAN-13
Order Code
Country of Origin
Israel
View Full Product Range (11)
Qty Unit Price (Ex VAT)
Price per unit {{ this._page.IncVat ? 'Inc' : 'Ex' }} VAT
Order in multiples of 1
97 in stock, despatched in 4 working days
Type Shielded enclosure
Enclosure Length 54.40mm
Enclosure Width 23.90mm
Enclosure Height 7.50mm
Colour Silver
Protection Rating None
Content 1
Dimensions (L x W x H) 54.40 x 23.90 x 7.50 mm