Masach TECH MS384-10S EMI/RFI shielding enclosure 1 pc
MPN
MS384-10S
Brand
Masach TECH
EAN-13
Order Code
Country of Origin
Israel
View Full Product Range (11)
Qty Unit Price (Ex VAT)
Price per unit {{ this._page.IncVat ? 'Inc' : 'Ex' }} VAT
Order in multiples of 1
69 in stock, despatched in 4 working days
Type Shielded enclosure
Enclosure Length 38.40mm
Enclosure Width 37.60mm
Enclosure Height 11.00mm
Colour Silver
Protection Rating None
Content 1
Dimensions (L x W x H) 38.40 x 37.60 x 11.00 mm